Гарантія

Інтернет-магазин eterna.in.ua є офіційним представником компанії «ETERNA» на території України. Всю продукцію, яка реалізується в інтернет-магазині eterna.in.ua і в фірмових бутиках у Києві та Львові, ми отримуємо безпосередньо зі складу в Пассау (Німеччина).

Купуючи в нас, ви можете бути впевнені в якості та оригінальності сорочок та блуз, білизни та трикотажних виробів, різноманітних аксесуарів для створення повного гармонічного образу. Тут ви знайдете продукцію в строгому діловому, стилі smart casual, business casual, варіанти для відвідування ділових вечірок та розважальних заходів, а також для особливих випадків.

Вас приємно здивує:

1. Різноманітність стилістичних та технологічних рішень;

2. Прийнятні ціни;

3. Зручні прозорі умови оплати та доставки;

4. Можливість придбати вироби з преміальних та тематичних лінійок (наприклад, «1863»);

5. Використання передових технологій для виробництва деяких моделей (без заліза, легкого заліза), що дозволяє зберегти презентабельний зовнішній вигляд до кінця дня і заощадити час на догляд за одягом;

6. Зрозумілий інтерфейс для легкого ефективного пошуку на сайті, полегшення процесу вибору та отримання всієї необхідної інформації;

7. Можливість оформлення подарункових сертифікатів на придбання фірмової продукції на сайті або в одному з магазинів мережі.

Варто відмітити, що виготовлення текстильних виробів з подвійної тканини, ретельного вибору матеріалів, покрій сорочок та їх комбінації з різними типами комірів залежно від фігури вже стали стандартами для легкої промисловості у всьому світі.

Але саме компанія «ETERNA» вперше почала їх притримуватися в своїй роботі. До сих пір вона є флагманом виробництва якісних чоловічих та жіночих сорочок, блуз, білизни та аксесуарів.

Замовляючи чоловічі сорочки та жіночі блузки ETERNA в нашому інтернет магазині, ви отримуєте оригінальну продукцію з Німеччини.