Метелики

Метелик чоловічий 9943/19/STD ETERNA Метелик чоловічий 9943/19/STD ETERNA

Метелик чоловічий 9943/19

Цена: 990 грн.

Метелик чоловічий 9970/50/STD/NS7

Метелик чоловічий 9970/50

Цена: 990 690 грн.

Метелик чоловічий 9970/39/STD/NS7

Метелик чоловічий 9970/39

Цена: 990 690 грн.

Метелик чоловічий 9970/20/STD/NS7

Метелик чоловічий 9970/20

Цена: 990 грн.

Метелик чоловічий 9970/00/STD/NS7

Метелик чоловічий 9970/00

Цена: 990 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Цей елегантний аксесуар сьогодні зустрічається в чоловічому гардеробі не так вже й часто і в основному є частиною святкового вбрання. Вдало підібрана краватка-метелик привносить в наряд урочистості і стає своєрідною родзинкою зовнішнього вигляду. Метелик - самобутній і оригінальний аксесуар, але незважаючи на це він прекрасно підійде, як і дитині так і зрілому джентльменові.

Нерідко перед тим, як купити метелика, Вас можуть долати сумніви про доцільність такої покупки – свята, на жаль, бувають не часто і на перший погляд здається, що сенсу вкладатися в аксесуар немає. Але така думка абсолютно невірна. Якщо раніше, метелики були регламентовані суворим етикетом, то зараз Ви можете використовувати цей аксесуар навіть для щоденних образів в класичному і молодіжному стилі. Популярність метеликів серед поціновувачів чоловічої моди настільки висока, що сьогодні дизайнери, грунтуючись на високому рівні інтересу чоловіків, пропонують грандіозний вибір метеликів.

Метелики, які не вимагають зав'язування і непомітно фіксуються під коміром сорочки, припадуть до смаку чоловікам, для кого такий вид краватки став деталлю повсякденного іміджу. Витрачати час і сили на зав’язування такої краватки не потрібно, потрібно просто пристебнути її за допомогою кліпси до коміра сорочки або ж обгорнути навколо ворота спеціальну гумку, на якій закріплена краватка, і застебнути її на гачок.

Представники івент-сфери та творчих професій давно віддають перевагу саме краваткам-метеликам за їх оригінальність. Легко помітити, як проста однотонна краватка метелик здатна перетворити повсякденний зовнішній вигляд на урочистий буквально за секунду. Навіть найпростіша біла чоловіча сорочка моментально набуває елегантності та навіть певної аристократичності в дуеті з класичним метеликом.

Більш урочисто виглядають моделі, які фіксуються на комірцеві за допомогою спеціального вузла. Чоловікам, які тільки відкривають для себе цей ефектний аксесуар, спочатку буває важко зрозуміти, як правильно зав'язати краватку метелика. Так, спочатку цей процес може викликати у Вас труднощі, але з часом це перетворюється на справжнє естетичне і тактильне задоволення (особливо якщо Ваш метелик виготовлений ​​з натурального шовку або атласу).

У колекції інтернет-магазину Eterna представлено лінію класичних краваток-метеликів, які завоювали абсолютну симпатію європейських чоловіків. Сьогодні легендарні метелики від Eterna стали доступні українським чоловікам. Тільки класичні моделі, 100% шовк, надійна і зручна фурнітура та невидимі шви заворожують з першого погляду. Подібний краватка метелик буде до смаку, як і починаючому цінителю аристократичного аксесуара так і більш досвідченому прихильнику.