Які сорочки подобаються дівчатам. Очікування та реальність

Чоловічі сорочки — один із улюблених предметів чоловічого гардероба для більшості жінок. Таку універсальну річ, як сорочку можна використовувати практично для будь-якого приводу: як для роботи, так і в вільний час. Особливо коли чоловік налаштований підігріти градус уваги прекрасної статі.

Найбільш затребувані чоловічі сорочки очима жінок

Можна, звичайно, і посперечатися про те, які сорочки подобаються дівчатам. Але правильно підібрана якісна чоловіча сорочка є безпрограшною базою в гардеробі. Чоловікам, які носять сорочки і хочуть справити враження, важливо знати кілька простих хитрощів:

• Крій, що підкреслює переваги статури

• Бездоганна посадка

• Гармонійний і стильний образ

Дами обожнюють чоловіків у сорочках приталеного крою. Спортивне підтягнуте тіло — додатковий козир для чоловіків. Силуети Slim Fit, Super Slim Fit, Super Slim Fit якнайкраще підкреслюють достоїнства фігури струнких чоловіків. Якщо ж чоловік не атлетичної статури, краще надягти сорочку більш вільного фасону.

Сорочка повинна підходити чоловікові за розміром. Коли річ замала або завелика, це завжди виглядає неприродньо. Ідеальна посадка — ще один важливий момент при виборі сорочки. Виріб не повинен сковувати рухи, тиснути в комірі або манжетах.

   

Щоб подобатися жінкам, необов'язково витрачати мільйони на одяг. Набагато важливіше зі смаком створювати стильні луки, в яких все відмінно поєднується між собою за стилем і кольорами.

Чоловік в діловому костюмі, грамотно підібраних до нього сорочці, краватці і класичних туфлях завжди виглядає красиво, мужньо і достойно. Вдале і більш розслаблене поєднання піджака, сорочки, джинсів, кед або кросівок. Важливо також правильно підбирати верхній одяг для чоловіків і аксесуари.

Щоб виникало ще менше питань, які сорочки подобаються дівчатам, просто вдягніть білу сорочку. Вона личить всім без винятку і доречна в будь-якій ситуації.

І ще один стильний прийом, про який молоді люди часто незаслужено забувають. У неформальній обстановці оригінально виглядають підсукані рукава сорочки. Такий образ підкреслює мужність, спокусливу брутальність і притягує представниць прекрасної статі, як магніт.

 

Жіночі табу в чоловічому одязі

Найстильніший чоловічий комплект може безнадійно зіпсувати неохайний зовнішній вигляд чоловіка. Абсолютно безглуздо з’ясовувати, які сорочки подобаються дівчатам, якщо молодий чоловік виглядає недоглянутим.

Що ж так відлякує жінок в зовнішності чоловіків і їх манері одягатися? По-перше, навіть найдорожчі і наймодніші чоловічі сорочки будуть дратувати більшість дівчат і жінок, якщо на них будуть помітні плями від фарби або від жиру. На щастя, сучасні засоби для чищення, пральна машинка або професійна хімчистка доступні кожному чоловікові.

Тотальна чистка

Чоловікам, які цікавляться, які сорочки подобаються дівчатам, рекомендується без жалю прощатися з запраними, вицвілими, протертими або з ковтунами сорочками та купувати нові якісні та модні речі.

Важливо, що жінки люблять на чоловіках той одяг, який відображає їх індивідуальність. Марка елітних сорочок для чоловіків ETERNA дозволяє вигідно підкреслити високий статус і впевненість своїх власників. Магазин ETERNA пропонує широкий вибір чоловічих сорочок у Казахстані та Україні.ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: ДЕ МОЖНА КУПИТИ ЗАПОНКИ — СЕКРЕТИ ВИБОРУ

24.05.2018