Як підібрати сорочку під смокінг? Купити та підкорити

Сучасна мода і стиль життя вносять більше свободи в вибір чоловічого одягу для виходу в світ. Але мова не про те, як епатувати публіку. Коли наближається урочиста подія, краще бути в курсі правил вечірньої форми одягу для чоловіків. Наприклад, для офіційних прийомів, світських раутів, весільної церемонії, театральної прем’єри або помпезного випускного балу прийнято дотримуватися дрес-коду black tie.

Як одягнутися чоловіку на вечірні заходи, або Що таке смокінг?

Згідно світського етикету, вечірній одяг повинен відрізнятися від повсякденного. Коли в запрошенні вказано дрес-код black tie, головне правило для чоловіків — смокінг. Виняток становить смокінг на весілля. Оскільки смокінг — річ суто вечірня, а церемонія призначена на ранок або день, краще передбачити два образи для нареченого або обмежитися чоловічим парадним костюмом. Аналогічні правила поширюються і на смокінг для випускного балу.

Як вибирати вечірній одяг?

• Традиції вибору смокінга

• Тонкощі в підборі сорочки під смокінг

Чорний смокінг для чоловіків з лацканами з атласу або шовку в рубчик — це класика. Правда, не всі смокінги суворо чорні. Наприклад, Герцог Віндзорський надавав перевагу темно-синьому смокінгу, вважаючи цей відтінок більш насиченим і благородним.

У смокінгу важливо враховувати все до дрібниць: шовкова або атласна тканина лацканів в ідеалі повинна поєднуватися з лампасами брюк і з матеріалом ґудзиків. Штани завужені, не підсукані і без хомутиків. Взуття до смокінга за традицією повинно бути чорним і лакованим. Але допустима і матова гладка шкіра, і навіть оксамитове взуття.

Правильна тканина для костюма-смокінга: матеріали з вовни або мохеру або їх суміш. Смокінг із загостреними лацканами виглядає більш представницьким і додає стрункості своєму власнику. У смокінгу з шалевим (заокругленим) коміром важливо вміти дотримати пропорцій.

Оригінальний вінтажний образ виходить в поєднанні оксамитового смокінга, білої сорочки під смокінг і класичних чорних брюк. Двобортний смокінг оригінальний, але його доведеться носити застебнутим протягом всього вечора.


Під смокінг одягають білу чоловічу сорочку. Манжети у такої сорочки зазвичай одинарні (однобортні), а не подвійні, «французькі», і застібаються суворо на запонки класичної форми. Комір сорочки під смокінг завжди повинен бути відкладним.

Бажано білу сорочку під смокінг купити з коміром-стійкою і куточками, що відгинаються. Правда, вона розрахована тільки під однобортний смокінг із загостреними лацканами. Білі або чорні дрібні плоскі ґудзики в сорочці під смокінг, як правило, прикриті  атласною планкою. Манишка може бути гладкою або декорованою мереживною плісировкою.

Для пошиття сорочки під смокінг зазвичай використовуються бавовна, льон, батист, шовк. Вибирати потрібно, виходячи з фактури і тканини смокінга. І звичайно, не варто забувати про комфортну посадку та ідеальний розмір.

Правило вечірнього дрес-коду свідчить надягати до смокінга чоловічу сорочку під метелик. Тільки краще не купуйте зав’язану краватку-метелик. По правді кажучи, зав’язувати метелик не важче, ніж купити сорочку під метелик.

Смокінг із краваткою теж не зачепить почуття прекрасного цінителів вечірньої моди. Вітаються поєднання c тканиною костюма або іншим матеріалом, але уникайте занадто строкатих забарвлень і візерунків.


Як розумно інвестувати в сорочку під смокінг?

Смокінг, як і біла сорочка під смокінг — не ті речі, на яких потрібно економити. Такий одяг рідко надягають частіше, ніж пару разів на рік, а ось служити він може десятками років. Вкладати має сенс в смокінг, якість якого не викликає жодних сумнівів і сидить бездоганно. А коли потрібна і сорочка під смокінг, купити її просто необхідно в перевіреному бренді.

І дивіться правді в очі. Не обов'язково приміряти на себе образ Джеймс Бонда. Харизматичний галантний чоловік середнього зросту з парою зайвих кіло, в дорогому, брендовому смокінгу, що сидить на ньому бездоганно, має не менше шансів на успіх, ніж сором’язливий піжон модельної зовнішності у взятому напрокат смокінгу з дешевим блиском.

Сорочку під смокінг купити можна в Києві та інших містах України. Бренд ETERNA спеціально відшиває моделі сорочок під смокінг з прихованими ґудзиками і подвійними манжетами під запонки. Так само, як це роблять персональні кравці високопосадовців і селебрітіс. Щоб швидко купити білу чоловічу сорочку, потрібно зробити замовлення в інтернет-магазині ETERNA. Крім того, сорочку під смокінг купити можливо в одному з бутиків марки в Києві або Львові.


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: ЯКІ СОРОЧКИ ПОДОБАЮТЬСЯ ДІВЧАТАМ. ОЧІКУВАННЯ ТА РЕАЛЬНІСТЬ

24.05.2018