Як підібрати сорочку і краватку до костюму

Сорочка і костюм відносяться до речей-інвестиціяї. Ці два елементи гардеробу  в модному світі відомі під грифом: «краще менше, та краще». Часто ці негласні правила працюють проти образу. Краватка під сорочку підібрана невпопад - гроші на вітер! Як підібрати краватку до сорочки і костюма, щоб вони не виглядали, як лебідь, рак і щука з відомої байки? Це не біном Ньютона, кілька секретів допоможуть вам зробити правильний вибір!


як підібрати сорочку і краватку до костюму

Поєднання краваток і сорочок

Якщо ви вирішили інвестувати в одяг почніть з класичної білої сорочки. Вона не залежить від сезону можна носити в будь-який час: восени, влітку. Можна звернутися навіть в інтернет-магазин чоловічих сорочок за класичною білою. Комір варто підбирати під форму обличчя. Широкий підійде, чоловікам з широкою шиєю. Якщо у вас широка шия, оберіть довгий комір, у поєднанні з вузьким вузлом краватки, він витягне обличчя.

Як підібрати сорочку і краватку. Перший етап. Вибір краватки під квіти сорочки, тільки потім до костюму. Оберіть краватку колір, якої темніше кольору сорочки. Поєднання кольорів краватки і сорочки підпорядковується простому закону спектра: поєднуйте теплі відтінки з холодними і навпаки. Компліменти колег вам гарнтіровані!Не варто носити краватку з дрібним малюнком, фон якої збігається з кольором сорочки, так краватка просто випадає з загальної картини. Якщо на вас блакитна сорочка вибирайте темно синю краватку. Для зручності складіть каталог чоловічих сорочок і краваток, тоді нарешті ранкове питання: як підібрати сорочку і краватку відпаде. Як обрати краватку до костюму. Синя краватка підходить для темно-синього костюму, або світло-сірого. Помаранчеву краватку підходить для сірого традиційного костюма в білу смужку. Загалом, головний чоловічий аксесуар підкорятися виключно сорочці, але конфліктувати з костюмом не повинен.


як підібрати сорочку і краватку до костюму

Як підібрати сорочку до піджаку

Сорочка під костюм вимагає ідеальної посадки. Є один фокус, як правильно підібрати сорочку до піджаку. Спочатку приміряйте сорочку стоячи, а потім спробуйте присісти.

Склад тканини сорочки також грає важливу роль. В ідеалі ставки такі: 100% на 100%. Вовняний костюм вимагає компанії хлопокової сорочки. Але хто не ризикує ...

22.02.2018