Актуальне питання: заправляти або не заправляти сорочку?

Заправляти сорочку чи ні, можна вирішити, поклавшись на свою інтуїцію. Думка з цього приводу час від часу розходиться навіть у вершителей світу моди і стилю. Проте як носити сорочку чоловікам все ж підвладне певним правилам. Виходячи з них, всі сорочки можна розділити на три категорії: для носіння навипуск, тільки в заправленому вигляді та універсальним способом.

Які сорочки можна не заправляти

Є моделі чоловічих сорочок, призначені для носіння суто навипуск. Як показує практика, такі сорочки належать до меншості.

Як носити сорочку навипуск? Короткі моделі чоловічих сорочок носять навипуск. Будь то класична сорочка або ультрамодна брендова модель. Зазвичай в неформальному стилі навипуск носять сорочки з коміром на ґудзиках (button down).

Заправити занадто короткі сорочки складно в принципі. Вони постійно вибиваються з-під штанів або джинсів. Втім, може знадобитися знання, як заправляти сорочку наполовину. Такий спосіб не тільки дозволяє носити коротку сорочку, заправлену в джинси, а й є надзвичайно актуальною стилізацією останніх модних сезонів.

Сорочки в заправленому вигляді

Більшість сучасних моделей чоловічих сорочок передбачені тільки в заправку. І до задуму виробників корисно прислухатися — досить згадати часті приклади образів в сорочках навипуск, які виглядають некоректно. А сорочка, заправлена ​​в джинси, або сорочка, заправлена ​​в штани, від перевірених брендів в більшості випадків виглядає стильно, сучасно і при цьому елегантно.

Щоб визначити, заправляти сорочку чи ні, придивіться, чи є на сорочці запасні ґудзики, які пришиті під нижнім ґудзиком. Знайшли? Тоді сорочку необхідно заправляти. У заправку носять також довгі моделі чоловічих сорочок.

На рішення, заправляти сорочку чи ні, здатна впливати і форма коміра. Сорочки зі строгим коміром (високий на двох ґудзиках, моделі для смокінга — з відкладними кутами тощо), заправляють в брюки.

До речі, про брюки. Моделі сорочок, призначені для носіння навипуск, не підходять під класичні або широкі брюки. Тільки завужені фасони і джинси!

Сорочки неприталених фасонів, без виточок ззаду, найімовірніше необхідно заправляти. Якщо на зворотне не вказують фактори, описані вище.

Чоловічі сорочки навипуск і в заправку

Заповзятливі виробники задумали і третій варіант пошиття сорочок для любителів сміливих поєднань і тих чоловіків, які не звикли довго ламати голову, заправляти сорочку чи ні. Деякі марки з виробництва чоловічих сорочок шиють моделі сорочок, розраховані для носіння як навипуск, так і в заправку.

Дилема, заправляти сорочку чи ні, втрачає свою актуальність, коли у сорочки закруглені поли. Як правило, такі моделі носять і в заправленому вигляді, і навипуск.

Сорочку з виточками на спині приталеного силуету також можна і заправляти, і носити навипуск. Щоб не помилитися, не варто забувати про вплив форми коміра і наявності запасних ґудзиків.

Як заправляти сорочку, щоб не вилазила з-під штанів, джинсів або шорт

Найпростіший спосіб акуратно і надійно заправити сорочку — перевірити, щоб спереду сорочка сиділа гладко і рівно. Умовно кажучи, ґудзики сорочки, пряжка ременя і ширінька брюк повинні складати вертикальну лінію від середини підборіддя до промежини. Такий метод не тільки спрощує заправку сорочки, а й підкреслює пропорції фігури.

До слова, неякісні чоловічі сорочки заправити акуратно набагато складніше. А неправильно підібраний розмір призводить до того, що сорочка буде постійно вибиватися унаслідок надлишку або нестачі тканини.

І на десерт: секретний спосіб, заправляти сорочку чи ні

Перевірити резонність своїх висновків, заправляти сорочку чи ні, можливо ще на офіційних сайтах фірми виробника сорочок або в інтернет-магазині офіційних представників брендів у вашій країні.

Так, наприклад, працює сайт офіційного дистриб’юторабренду ETERNA в Україні. Якщо в каталозі товарів сорочка заправлена ​​в штани, то саме так і потрібно її носити. А сумнівним інтернет-ресурсам довіряти свій зовнішній вигляд не варто.


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ:  Походження бренду чоловічих сорочок ETERNA07.08.2018