Походження бренду чоловічих сорочок ETERNA

У 1863 році, у Відні, брати Хенісберг заснували компанію ETERNA. З самого початку створення ETERNA головними її перевагами були висока майстерність, одержимість якістю і пристрасть до бездоганного текстилю. Мода, технологія виробництва змінилися, але цінності творців сучасного бренду залишилися незламними. І Premium 1863 від ETERNA і сьогодні керується ними при виготовленні кожної одиниці продукції.

За традицією до преміум-лінійки ETERNA з 1863 року висуваються найвищі вимоги до якості чоловічих сорочок. Дивовижні тканини, досконала обробка та висока якість виготовлення — це характеристики, які містить кожна преміальна сорочка 1863 від ETERNA.

Two Ply і кращі швейцарські та італійські тканини

Нитки подвійного кручення Two Ply є однією з відмінних переваг преміальних сорочок ETERNA. Звичний в масовому виробництві сорочок матеріал, що складається з однієї нитки, в сорочках 1863 від ETERNA являє собою тканину з двох ниток, щільно скручених між собою. З технологією подвійного плетіння виробляються особливо гладкі, щільні тканини.

Головна перевага тканин Two Ply в сорочках ETERNA: довговічність, міцність і підвищена зносостійкість. Цим пояснюється більш висока ціна на сорочки з позначкою Two Ply в порівнянні з плетінням з однієї нитки.

Тонкі тканини для преміальних сорочок ETERNA поставляються в основному зі Швейцарії або Італії. Однак країна походження добірної довговолокнистої бавовни для тканин сорочок ETERNA — США, штат Джорджія. Найкращі сорти довговолокнистої преміум-бавовни, яка налічує всього 3 % від щорічного врожаю бавовни, а також першокласна обробка тканин лише підкреслюють унікальність колекції Premium 1863 від ETERNA.

Швейцарські найтонші тканини з 100%-ої натурального бавовни з маркуванням Swiss Excellent — це високоякісна продукція з давніми традиціями в виробництві сорочок марки ETERNA. Для пошиття сорочок ETERNA 1863 року використовуються також благородні італійські тканини, які надзвичайно популярні серед справжніх цінителів якості і широко відомі в світовій індустрії моди.

Портрет високоякісних сорочок преміум-класу від ETERNA

Тканина, петлі, шви, кожен ґудзик, обробка і найдрібніші деталі Premium 1863 від ETERNA демонструють високу якість сорочки цього бренду. Наприклад, в преміальної лінійці використовуються ґудзики з натурального перламутру, відтінок яких стовідсотково відповідає тону тканини сорочки.

На особливу увагу заслуговує першокласний комфорт при носінні сорочок чоловічих ETERNA. Запатентована технологія Ascolite дозволяє пришивати ґудзики на сорочках спеціальним довговічним способом «на ніжці». Метод дає максимальний захист і довговічність фурнітури і більший комфорт при розстібанні і застібанні сорочки чоловічої.

Такі майстерні деталі дозволяють звести сорочки 1863 роки від ETERNA в ранг виробів ручної роботи і говорять про справжню майстерності і вірність традиціям протягом більш ніж 150-річної історії.

01.08.2018