Де можна купити сорочку в клітку

Сорочка - базовий елемент чоловічого гардеробу, тому ні в кого не виникає питання: «Купити чоловічу сорочку чи ні?» Не дивлячись на простий крій, сорочки шиють різних фасонів в широкій палітрі кольорів: однотонні, смужка, горошок, флористика і т.д.

Сорочка в клітку: види принта «клітка»

Клітка - принт, який не підвладний часу. Перевага полягає в безлічі варіантів, які є актуальними на урочистих заходах, бізнес-зустрічах і підходять для щоденного використання.

Розглянемо найбільш популярні різновиди клітини:

1. Мадрас - індійська тканина, легка і яскрава.

2. Таттерсол - розповсюджений малюнок, лінії двох кольорів перетинаються під прямим кутом один до одного.

3. Тартан - родом з Шотландії, популярним підвидом «тартана» є клітина «блек вотч» - поєднання чорного, синього і зеленого кольору.

4. Гінгем або Віші - дрібна двоколірна клітина з квадратів.

5. Клітка принца Уельського - двоколірний принт, поверх якого йдуть великі клітини з лапок третього кольору.

6. Гусяча лапка - принт схожий на сліди гусячих лап, найчастіше в чорно-білій колірній гамі.

7. Арджайл - шотландська клітка з контрастних ромбів в тандемі з тонкими пересічними смужками.

8. Лісоруб - популярна картата сорочка, на якій чергується великі квадрати червоного і червоно-чорного кольору.

Чоловіча сорочка в клітку - це завжди модно і стильно, легко поєднується з будь-яким одягом. Тому сміливо поповнюйте гардероб пастельними відтінками клітини і сміливими яскравими принтами!

Як вибрати сорочку за розміром?

Правильний розмір одягу - це вже 90% успіху зовнішнього вигляду. Пухирчасті боки або навпаки гудзики, які тримаються з останніх сил від надмірного натягу - це фактори, що негативно впливають на репутацію людини.

Для визначення правильного розміру сорочки, зробите замір обхвату грудей, потім розділіть навпіл. Онлайн-магазини інформують покупців про відповідність вимірювань до розмірній сітці виробника, тому слід визначати розмір для кожного бренду індивідуально.

Німецький бренд Eterna, піклуючись про клієнта, розділив свої вироби на кілька видів посадок:

1. Comfort Fit - прямий крій

2. Modern Fit - злегка приталений крій.

3. Slim Fit - приталений крій.

4. Super Slim Fit - найвужчий крій для худорлявих чоловіків.

Крім того, сорочки чоловічі мають різну довжину рукава, тому будь-який чоловік може підібрати собі модель до смаку. Більш детально ми описали цю інформацію в нашій статті «Як визначити розмір сорочки», обов'язково прочитайте!

Де купити сорочки в клітинку чоловічі в Україні?

Брендові чоловічі сорочки Eterna підходять для будь-якої події життя. Широкий асортимент включає в себе класичні і повсякденні моделі. Ми допоможемо підібрати вам стильні сорочки в клітинку під костюм в пастельних кольорах, брендові сорочки відрізняються високою якістю пошиття і педантичним ставленням до матеріалу. Компанія Eterna піклується про навколишнє середовище, використовує виключно безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріали, що також впливає на високий рівень зносостійкості виробів.

10.04.2018