Де купити сорочку в Києві

Де придбати чоловічу сорочку

У столиці України на сьогоднішній день представлені практично всі світові бренди.

Ціни на чоловічі сорочки в Києві «стартують» з 1000 гривень. За цю ціну можна купити бавовняну сорочку. За сорочками в Києві найкраще відправитись в ЦУМ або «Гулівер».

За ті ж гроші у Львові можна цілих дві купити чоловічі сорочки.

Чоловічі сорочки

Ми звикли думати, що сорочка і рубашка - це слова синоніми, проте це не так! Так, сорочка і рубашка схожі, наче близнюки і часто шьються по одним лекалами, але рубшка - самостійний елемент одягу. Як правило, манжети сорочки завжди на ґудзиках. Рубашка застібається по всій довжині полички.

Сорочка надаватися тільки під щось: піджак, светр або жилет. Класичний варіант сорочки застібається тільки на верхній гудзик. Також сорочка вимагає запонок.


де купити сорочкув Києві

Сорочки та рубашки - візитна картка бренду ETERNA.

150 років! Стільки існує бренд ETERNA. Саме торгову марку ETERNA чоловіча мода зобов'язана появою, так званих напівтвердих комірців для сорочок. Сьогодні комірчики, що не мнутся під краваткою здається нам буденністю, але в 19 столітті, ця новаторська фішка зробила справжню модну революцію. І назавжди забезпечили марці місце в світовій історії.

За весь цей час послідовники братів Хеніксберг, засновників ETERNA, чітко зрозуміли, чого хочуть чоловіки. Ці знання і досвід допомагають марці випускати саме такі сорочки, що не залежуються на полицях магазинів, а швидко знаходять своїх покупців.

Бренд за сто п'ятдесят років свого існування заслужив репутацію виробника, що використовує матеріали виняткової якості і застосовує найбільш передові технології в створенні своєї продукції.

Речі ETERNA не тільки стильні і статусні, але також комфортні, зносостійкі.

Широка популярність у вузьких колах дозволяє марці зберегти її бездоганну репутацію. Навіть відомі шопінг моли не можуть вам гарантувати належність сорочки до марки «Brioni».

У той час як можна спокійно купити в інтернет-магазин брендового одягу справжні сорочки і сорочки ETERNA.

01.03.2018