Де придбати блузку

Щоранку ми йдемо на полювання у міські джунглі, щоб повернутися ввечері з трофеями.

Стильний гардероб - вітрина вашого особистого бренду. Нові ділові зв'язки будуть зав'язуватися легко і невимушено завдяки яскравій обгортці.

Дональд Трамп, 45-призидент США, на зорі  кар'єри визначив для себе золоте правило: «одягатися слід для тієї роботи, яку ви хочете мати, а не для тієї, яку маєте».

Психологи теж помітили закономірність між зовнішнім виглядом і діловим тонусом. Даний ефект носить назву «enclothed cognition». На українську мову цей термін ще не перекладено, але сенс його полягає в тому, що наші здібності (cognition) безпосередньо залежать від того, у що ми одягнені (enclothed).

А фешн-психолог Донн Карен  навіть заснувала інституту психології моди. Донна Карен запевнєю одяг здатен змінити життя. Колір, форма, імідж - впливають на поведінку людини.

Також не варто забувати, що зовнішній вигляд впливає на враження про вас, як і сто років тому люди продовжують зустрічати по зовнішньому вигляду.

До того ж модний психолог пропонує підтримувати емоційний баланс одягом. Якщо ваш діловий тонус на нулі, психолог радить вдягнути діловий костюм, ну, а якщо навпаки потрібно зменшити напругу одягатиметеся в casual.


Блуза

Блуза - як там не є універсальна одиниця гардероба. Вірна супутниця всіх модниць створює, як вечірнє настрій в компанії довжиною спідниці з високою талією і також спритно бізнес-лук.

Біла блузка - основа основ. І найважливіша інвестиція міських хижачок! Хочете потрапити в ціль? Біла блузка повинна бути бездоганної якості. Поганий крій, дешева тканина не зможе бути виправдана навіть аксесуарами. Де купити білу блузку? Одного разу визначившись з фасоном, її можна навіть в фірмовому інтернет-магазині блузок замовляти.

Де бридбати блузку

Де придбати красиву блузку

Якщо з білої все якось зрозуміло, то питання: де купити красиву блузку для багатьох залишається, на жаль, риторичним. Тут грає роль кожна деталь, фасон, принт і часто проти блузки. То тканина якісна, але занадто ексцентричні рюші, то бездоганний фасон знівечений фурнітурою. А коли колір, фасон і тканину виглядають гармонійно, як на біду ціна захмарна.

Ціна блузок в Києві варіюється між 500 гривнями і 12000 гривень. У цьому великому проміжку блузка з арт-принтом Eterna обійдеться вам в 1400грівен.

26.02.2018