Брендова чоловіча сорочка чи дешева підробка? 10 відмінностей

На сучасному ринку величезна кількість брендів одягу для чоловіків. Мінус в тому, що якість далеко не завжди в кількості. А брендову чоловічу сорочку відмінної якості можуть запропонувати не так багато марок.

Брендова чоловіча сорочка з історією

Бренд ETERNA по праву вважається лідером у своєму сегменті. Це один з найдавніших європейських брендів з виробництва елітних чоловічих сорочок, жіночих блузок і іміджевих аксесуарів.

Бутики Eterna неймовірно популярні в багатьох країнах Європи і Азії. Цінова політика марки позиціонується в сегменті «середній плюс». А якість виробів повністю виправдовує свою вартість.

Брендова чоловіча сорочка і як її розпізнати

Оскільки сучасний ринок пропонує широкий ряд демократичних марок з виробництва чоловічих сорочок і аксесуарів, багатьох споживачів спокушає низька ціна. Не менше людей замислюються, як розумно вкладати свої інвестиції в гардероб, але при цьому не заощадити на якості.

Як тоді зробити правильний вибір і де шукати свій бренд чоловічих сорочок гідної якості? Ми допоможемо відрізнити ширвжиток від якісного виробу на прикладі брендових чоловічих сорочок марки ETERNA.

Відмінність 1. Становлення і репутація марки на ринку

Бренд ETERNA був створений ще в 1863 році у Відні. Як і більш ніж 150 років тому, вироби марки зберегли бездоганну якість. Ще б пак — за такий величезний термін існування в сфері виробництва одягу і фешн-індустрії!

Відмінність 2. Виробництво в Європі

Виробництво сорочок та блузок під брендом Eterna здійснюється на території Європейського Союзу. Зокрема, на фабриках світового рівня в Словаччині та Румунії.

Відмінність 3. Ексклюзивні права на виробництво

Можливість продажу ліцензії на виготовлення товару Eterna виключена. Марка суворо дотримується найвищого рівня якості кожного виробу.

Відмінність 4. Унікальні дизайнерські рішення

Дизайнери торгової марки Eterna з самого початку існування бренду одними з перших використовували подвійну матерію для своїх напівтвердих комірців і сьогодні не бояться експериментів і інноваційних рішень.

Відмінність 5. Економія часу на догляді

Мабуть, однією з головних причин зупинити свій вибір на марці Eterna є унікальна технологія обробки тканини NON IRON. Ця особливість дозволяє не прасувати елітні сорочки ETERNA після прання.

Відмінність 6. Екологічні сертифікати

У 2000 році Eterna удостоїлася звання першого в світі підприємства з масовим виробництвом, яке має вищу екологічну оцінку в області текстилю та одягу. Продукцію Eterna оцінили екологічним сертифікатом «Oeko-Tex Standard 100 plus».

Відмінність 7. Екологічність

Сорочки Eterna — абсолютно екологічний продукт. Всі вироби бренду не містять барвників, здатних викликати алергічні реакції.

Відмінність 8. Гарантія автентичності

Повну лінію виготовлення будь-якого виробу Eterna та перевірку на справжність німецьких сорочок можна зробити на сайті www.good-shirt.eu, вбивши штрих-код сорочки (EAN-CODE).

Відмінність 9. Преміальна лінійка

Преміум-лінія Premium 1863 підтверджує високу якість ETERNA з дня заснування бренду і підходить для найвимогливіших клієнтів. Вироби з найкращих сортів довговолокнистої бавовни першокласної обробки і ґудзики, пришиті спеціальним довговічним способом, свідчать про унікальність цієї колекції сорочок ETERNA.

Відмінність 10. Тканини

Бавовна для брендових чоловічих сорочок Eterna проводиться і видобувається в США на власних плантаціях марки, а повноцінне збагачення і престижний відмітний знак отримує в Швейцарії. Використання бавовняних тканин найвищої якості відкрило марці Eterna двері до вузького кола підприємств, що використовують для своєї продукції престижний знак «SwissCotton».


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ:  Модний вибір: рожева сорочка для чоловіка14.06.2018