Який пріємний сюрприз чекає кожна жінка

Який пріємний сюрприз чекає кожна жінка

Безліч соціологічних опитувань доводить, що букет квітів – один із найбажаніших подарунків для більшості жінок. Такий сюрприз доречно зробити практично з нагоди будь-якої урочистості. Подарувати квіти можна як коханій жінці, так і мамі, сестрі, родичці, дочці, подрузі, колезі по роботі чи просто знайомій. У багатьох випадках букет буде доречним і як презент для чоловіка. Для них підійдуть троянди, іриси, кали чи їстівні композиції. Букети Львів можна купити, маючи навіть обмежений бюджет. Щоб порадувати жінку, маючи небагато грошей, можна купити скромний, але пишний збірний букет із кількох об'ємних квіток.

Букети Львів

Як вибрати правильний букет за квітковим етикетом

У наш час для того, щоб купити квіти Львів, мало хто вже керується етикетом, але для деяких ці правила мають велике значення. Вручаючи букет, молодик 200-400 років тому не просто надавав знак уваги жінці, а й заявляв про свої наміри. Які саме, можна було визначити за різновидом кольорів або кольоровою гамою букета:

  • вважалося, що молодим дівчатам потрібно дарувати квіти світлих відтінків – білих, кремових, фіолетових, персикових, рожевих, блакитних, жовтих; така палітра відображає невинність та чистоту юної душі;
  • якщо молода леді отримує букет яскравих відтінків, то це вважалося компроматом проти неї, адже символізувало, що незаміжня жінка має надто близький зв'язок із чоловіком.

Через старі правила етикету і в сучасний час встановилося правило, що світлі та ніжні квіти більше підходять для молодих дівчат та наречених, а темніші – для зрілих дам, які вже перебувають у стосунках. Звичайно, більшість при виборі букета орієнтується на особисті переваги одержувача. Комусь і в 60 років до душі ромашки та рожеві кущові троянди, і не існує жодних перешкод, щоб подарувати людині такий букет.

Складніше вибрати відповідні квіти для людини, з якою ледве знайомий. Це може бути колега по роботі, керівник, далекий родич, викладач, діловий партнер. Можна керуватися загальними порадами:

  • поєднання синіх та помаранчевих відтінків у букетах символізує успіх, досягнення, тому часто такі квіти дарують колегам, партнерам, керівникам;
  • не варто дарувати малознайомим людям, особливо працівникам та викладачам, розкішні букети червоних троянд, адже це може бути натяком на романтичні почуття.

Багато жінок похилого віку воліють практичність, тому потрібно дарувати або квіти в горщиках, або стійкі букети - наприклад, хризантеми.

купити квіти Львів

Як не помилитися при виборі кольорів

Варто завжди пам'ятати про головне правило – якщо букет не жалобний, у ньому має бути непарна кількість кольорів. Навіть якщо ця прикмета не має значення для того, хто дарує презент, це може бути дуже важливим для одержувача. Доставка квітів Львів пропонує збірні букети, де гарантовано буде дотримано цього правила.

Дівчат можуть відлякати композиції із жовтих кольорів. Для багатьох це символ або провісник розлуки. Не варто вручати ні жінкам, ні чоловікам букети із червоних гвоздик. У багатьох це викликає асоціацію з жалобою. Перед покупкою також потрібно переконатись, що у дівчини букет не викличе алергічну реакцію. У орхідей відсутній пилок, і дарувати ці квіти як у горщику, так і в упаковці можна навіть тим, хто страждає на астму.